/ Postęp robót 17.08 - 23.08.2020 r.

Nadzory Wykonawcy

  • Nadzór Geologiczny, Nadzór Archeologiczny, Nadzór Przyrodniczy,

Branża drogowa

  • Trasa Główna:
    • wykonanie wykopów w gruntach nieskalistych (Sekcja nr 1, Sekcja nr 2, Sekcja nr 3),
    • wykonanie nasypów (Sekcja nr 1, Sekcja nr 2, Sekcja nr 3),
    • Górna Warstwa Nasypu (GWN),
    • warstwa mrozoochronna z mieszanki niezwiązanej lub gruntu niewysadzinowego (naturalnego lub antropologicznego) o CBR ≥ 35% i k10 ≥ 8 m/d (dla G2, G3, G4) - 25 cm (Sekcja nr 1, Sekcja nr 3),
    • podbudowa zasadnicza, mieszanka niezwiązana 0/31,5 z kruszywem C90/3 - 20 cm (Sekcja nr 1, Sekcja nr 3),
    • podbudowa pomocnicza z mieszanki niezwiązanej  o CBR ≥ 60% (dla G1, G2, G3, G4) - 17 cm (Sekcja nr 1, Sekcja nr 3),
    • warstwa ulepszonego podłoża gruntowego stabilizowanego spoiwami hydraulicznymi C0,4/ 0,5 (lub wapnem) (dla G4) - gr. 25 cm (Sekcja nr 1, Sekcja nr 3),
    • podbudowa zasadnicza z betonu asfaltowego AC 22P 35/50 - gr. 18 cm (Sekcja nr 3),
    • warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC 16W PMB 25/55-60 - gr. 8 cm (Sekcja nr 3),
  • Drogi poprzeczne:
    • wykonanie wykopów w gruntach nieskalistych,
  • Drogi obsługujące/ zjazdy indywidualne:
    • podbudowa zasadnicza, mieszanka niezwiązana 0/31,5 z kruszywem C90/3 - 20 cm (droga dojazdowa: DD9, DD11a, DD12, DD13, DD18, DD29, DD31, DD32, DD35, DD35a, DD35b, DD36),
  • Miejsca obsługi podróżnych (MOP Obroki Kat.II (prawy), MOP Obroki Kat.III (lewy), MOP Rudnik Kat.I (prawy), MOP Rudnik Kat.I (lewy)):
    • wykonanie nasypów,

Branża mostowa

  • obiekt KD-12 - przygotowanie i montaż zbrojenia,
  • obiekt WD-13 - beton przyczółków, skrzydełek klasy C30/37 (B35),
  • obiekt WD-13a - beton przyczółków, skrzydełek klasy C30/37 (B35),
  • obiekt KD-16a - wykopy w gruntach spoistych i niespoistych, wymiana gruntu pod fundamentem, beton klasy ≤ C12/15 (B15) - korki pod ławami, płytami przejściowymi, kapami na skrzydłach,
  • obiekt WD-17 - wykopy w gruntach spoistych i niespoistych,
  • obiekt WD-19 - przygotowanie i montaż zbrojenia,
  • obiekt WS-20 - wykopy w gruntach spoistych i niespoistych, wymiana gruntu pod fundamentem, kolumny DSM fi 800 mm,
  • obiekt WS-22 - wykopy w gruntach spoistych i niespoistych,
  • obiekt WD-23 - przygotowanie i montaż zbrojenia,
  • obiekt WS-24 - przygotowanie i montaż zbrojenia, beton - fundamentów przyczółków klasy C30/37 (B35),
  • obiekt WD-25 - wykopy w gruntach spoistych i niespoistych,
  • obiekt PZDd-26 - przygotowanie i montaż zbrojenia, beton - fundamentów przyczółków klasy C30/37 (B35), 
  • przepusty:
    • PZM-9 (km 13+850,00) - podwalina żelbetowa C20/25 (B25),
    • PZM-13 (km 21+147,33) - zasypka inżynierska,
    • P1 (km 22+327,33) - fundament kruszywowy, rura stalowa spiralnie karbowana HCPA-09,
    • PZM-15 (km 23+427,33) - fundament kruszywowy, podwalina żelbetowa C20/25 (B25),
    • PZM-18 (km 26+077,86) - rura stalowa spiralnie karbowana HCPA-42,

Branża elektroenergetyczna

  • przebudowa sieci elektroenergetycznych niskiego i średniego napięcia:
    • budowa i przebudowa kolizji nr LN-08, LN-11, LN-12, LN-13, LS-02, LS-03, LS-06, 

Branża teletechniczna

  • przebudowa sieci teletechnicznych:
    • budowa i przebudowa kolizji nr 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 14a, 15, 16,

Branża sanitarna

  • przebudowa i budowa sieci gazowej niskiego i średniego ciśnienia:
    • budowa i przebudowa kolizji nr 1/G-12, 1/G-13, 1/G-14, 1/G-17,
  • kanalizacja deszczowa:
    • budowa kanalizacji deszczowej - zlewnia kanału KD9, KD10, KD17, KD19, KD20,
  • zbiorniki retencyjne:
    • zbiornik ZB9 - wykonanie wykopu w gruntach nieskalistych pod zbiornik wraz z umocnieniem,

Pozostałe branże:

  • melioracja:
    • rów melioracyjny R46 - wykonanie wykopów w gruntach nieskalistych,
    • przebudowa sieci drenarskiej:
      • wykonanie zbieracza drenarskiego - rury drenarskie z PP DN200,
      • wykonanie studni drenarskiej DN800.

 

Ostatnia aktualizacja:
19.09.2020
Liczba odsłon: